Koordinátor týmu pracovníků, až 40 000 Kč/měsíc

Lokalita
Zlín
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
30000 - 40000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte zajímavou a různorodou práci s lidmi, kde budete koordinovat tým pracovníků a pomáhat s organizací jejich nástupu? Máte přirozenou autoritu, řidičský průkaz sk. B a organizační schopnosti? Pak hledáme právě Vás, k dispozici Vám bude služební automobil a telefon. Pokud Vás pozice zaujala, pak nás neváhejte kontaktovat, nástup je možný po domluvě.

Vaší náplní práce bude:
- koordinace nových pracovníků ve výrobě
- výpomoc s organizací nástupu nových pracovníků (vstupní školení BOZP, doprovod do místa ubytování nebo pracoviště, řešení nenadálých situací).

Místo výkonu: Zlín (Otrokovice)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Motivující mzda, fix + odměny, po zapracování až 40 000 Kč
  • Služební automobil
  • Služební telefon

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Řidičský průkaz skup. B (aktivní řidič)
  • Přirozenou autoritu a zkušenosti s organizací týmu
  • Časovou flexibilitu

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI