Kreativní práce – výroba hřišť, sklad, až 40.000 Kč

Lokalita
Brno
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
25000 - 40000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chtěli byste mít fajn, kreativní práci bez nočních nebo jen na ranní směnu (kontrola kvality) s volnými víkendy, podílet se na výrobě hřišť a vydělat si třeba až 40.000 Kč dle Vaší praxe? Přidejte se do fajn týmu v nové hale, hledáme šikovné pracovníky na různé pozice (truhlář, skladník i bez VZV, kontrolor kvality, operátor dřevovýroby, montážník..), nejedná se o pásovou výrobu! Nástup je možný ihned přímo do kmenového stavu (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme!

Místo výkonu práce: Brno

A co bude Vaším úkolem?
- práce s nářadím a obsluha strojů
- práce s výkresovou dokumentací
- vstupní kontrola kvality dílů, měření
- u pozice skladník obsluha VZV nebo jiné skladové činnosti na různých úsecích

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé finanční ohodnocení až 40.000 Kč dle pozice a praxe
  • v případě praxe s kontrolou kvality možnost práce jen na ranní směnu!
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek 30.000 Kč u pozice truhlář
  • flexibilitu práce - když Vám pozice nebude vyhovovat, můžete přejít na jiné oddělení
  • dotované závodní stravování + teplé a studené nápoje zdarma
  • jazykové kurzy
  • finanční odměny za doporučení zaměstnanců 10.000 Kč
  • příspěvky na sport a relaxaci
  • firemní akce
  • příjemné pracovní prostředí
  • práci v nové, moderní hale

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • mimo pozici kontrolora kvality ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (dřevovýroba, strojní pozice)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI