Nákupčí s Aj v moderní firmě

Lokalita
Pardubice
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte technické myšlení a není pro vás problém každodenní komunikace v angličtině? Hledáte stabilní zaměstnání ve fajn kolektivu? Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat! Hledáme nákupčího, který bude mít na starost nejen nákup materiálu, ale bude se podílet i na vývoji nových produktů.

náplň práce:
- zadávání výroby, kontrola termínů
- jednání o cenách, termínech a dodacích podmínkách
- sledování vývoje trhu a nových trendů

místo výkonu práce: Pardubice

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • 25 dní dovolené
  • zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe
  • dotované obědy
  • možnost částečné práce z domova
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI