Obchodník – flexi pracovní doba – až 55 000Kč/m

Lokalita
Ostrava
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte proaktivní přístup, obchodního ducha a jste orientovaný na výsledky?
Pro předního výrobce a prodejce elektrických kabelů a vodičů hledáme do týmu zkušeného obchodníka s technickým zaměřením pro oblast Severní Morava.

Náplň práce:
- Péče o stávající klienty
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí a budování dlouhodobých obchodních vztahů
- Samostatné řešení a zpracování obchodních případů

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Zázemí silné prosperující společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Služební telefon a notebook
  • Práce v přátelském kolektivu

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe na podobné pozici
  • Velmi dobré obchodní, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Znalost AJ výhodou
  • Ochotu neustále si zlepšovat odborné znalosti

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI