Obsluha strojů, servisní technik — až 38 000 Kč/měsíc

Lokalita
Humpolec
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte stabilní zaměstnání se spoustou benefitů, možností ubytování zdarma a možností nadstandardně ohodnocených přesčasů? V tom případě nás neváhejte kontaktovat! Hledáme šikovné zaměstnance na různé pozice ve výrobě. Nástup je možný ihned, a to PŘÍMO DO KMENOVÉHO STAVU společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnání. Práce je vhodná pro muže i ženy.

Náplň práce: dle pozice
- operátor strojů — obsluha jednoduchých tvářecích strojů na plechy (hliníkové) — ohýbačky, tabulové
nůžky, obsluha CNC vláknového laseru — zpracování tenkých plechů, obsluha ohraňovacích a děrovacích lisů
- servisní technik — vyřizování záručních a pozáručních oprav, reklamací, servisních výjezdů, technická podpora, prodej náhradních dílů
- směnový mistr — vedení týmu, kontrola zakázek

Místo výkonu práce: Jihlava (ubytování zdarma) nebo Pelhřimov (příspěvek na dopravu)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • 5 týdnů dovolené
  • smlouva na dobu neurčitou
  • zvýhodněné stravování (stravovací zařízení v areálu)
  • možnost ubytování ZDARMA
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • práci na jednu směnu
  • služební notebook, telefon a automobil (servisní technik)
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • orientace ve výkresové dokumentaci, zkušenost s měřidly
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • samostatnost a spolehlivost
  • v budoucnu přechod na dvousměnný provoz
  • pouze u pozice servisního technika: angličtina na komunikační úrovni
  • pouze u pozice v Pelhřimově: ochota pracovat na třísměnný provoz

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI