Pomocné práce ve skladu až 180 Kč/hod

Lokalita
Liberec
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
130 - 150 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro logistickou a přepravní společnost v Liberci hledáme šikovné a pracovité brigádníky na manipulaci a třídění zásilek. Nutná fyzická zdatnost! Ideální jako přivýdělek pro studenty a zaměstnance před začátkem školy/práce, nezaměstnané, OSVČ i zdatné důchodce. Tato pracovní nabídka je svou povahou vhodnější pro muže.

Směny jsou možné po domluvě: PO-SO - ranní směna od 5:30 do 9:00. Není nutné chodit každý den. Po domluvě lze docházet i na odpolední směny.

Místo pracoviště: Františkov - Americká.

Nástup možný ihned! Brigáda je dlouhodobá.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzdové ohodnocení 150Kč/hod + příplatky + bonusy za docházku
  • smlouva dohoda o pracovní činnosti
  • možnost volby směn dle Vašich možností
  • dlouhodobou spolupráci
  • dobrou dopravní dostupnost autobusovou dopravou

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • spolehlivost, pracovitost
  • fyzická zdatnost
  • čistý trestní rejstřík

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI