Práce pro milovníky aut i bez praxe, ubytování zdarma

Lokalita
Ústí nad Labem
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
33000 - 41000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Láká Vás stabilní, fajn práce ve výrobě s dlouholetou tradicí? Chcete si vydělat až 41.000 Kč měsíčně a získat mnoho zajímavých benefitů, jako je ubytování zdarma, 13. a 14. plat, příspěvky na stravu a další firemní výhody? Pak nás neváhejte kontaktovat, žádná praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

Náplň práce (dle výběru a domluvy):
- míchání gumárenských směsí
- výroba polotovarů a jejich kompletování
- lisování a finální kontrola výrobků

Místo výkonu práce: Otrokovice (u Zlína)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe až 41 000 Kč
  • ubytování zdarma
  • dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat a mnoho dalšího

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI