Práce v čisté výrobě, svozy zdarma-až 29000 Kč/měs.

Lokalita
Znojmo
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete dělat jednoduchou, ale pestrou práci v čistém prostředí v srdci jižní moravy, kde budete mít možnost dobrovolných, štědře placených přesčasů, svozy na směny i zpět zdarma z Břeclavi, Hodonína i Znojma, příspěvky na dojíždění a mnoho dalšího? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních světových dodavatelů. Nejedná se o pásovou výrobu. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný ihned!

A co bude vaším úkolem?
- jednoduché kompletování kabelů
- práce na vlastním stroji, ne u pásu

Místo výkonu práce: Mikulov (zajištěn svoz z Břeclavi, Hodonína i Znojma na všechny směny zdarma!)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavou mzdu až 29.000 Kč dle šikovnosti a směn
  • dobře placené dobrovolné přesčasy
  • prémie dle výkonu
  • zajištěné svozy z Hodonína, Břeclavi a Znojma zdarma
  • příspěvek na dojíždění či ubytování
  • prac. dobu 7,5 h denně
  • dotované závodní stravování (teplé obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu.
  • týden dovolené navíc (není celozávodní letní dovolená)
  • čisté a moderní prostředí
  • dobrá dostupnost a lokalita (potraviny, vlak kousek)
  • pracovní oděvy
  • sta­bil­ní za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě a mnoho dalšího

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba: 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI