Práce v HR i BEZ PRAXE – lze i zkrácený úvazek

Lokalita
Pardubice
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pro svou pobočku v PARDUBICÍCH nové kolegy/kolegyně. Pokud hledáte zajímavou a různorodou práci, chcete získat nebo prohloubit praxi v personalistice, jste komunikativní, pak je práce u nás ideální příležitostí.
Práci je možné vykonávat i na zkrácený úvazek, minimálně na 7 hod/den.

Náplň práce:

- denní komunikace s uchazeči a zaměstnanci
- příprava mzdových podkladů
- obsazovaní zaměstnanců na jednotlivé zakázky
- komunikace s klienty
- práce s interními PC systémy
- pravidelná účast na poradách a školeních

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • práci pro jednu z největších personálních agentur v ČR
  • profesní růst a rozvoj
  • důkladné zaškolení
  • odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí (variabilní je proměnná dle Vaší šikovnosti a výkonů)
  • velmi přátelské prostředí
  • mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru (např. stravenkový paušál, až 7 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán a mnoho dalšího)
  • možnost práce na zkrácený úvazek (min. 7 hod. denně)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost
  • příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost
  • velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B -aktivní řidič

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI