Pracovník expedice v Olomouci – zajímavé benefity

Lokalita
Olomouc
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete si rozšířit své zkušenosti v logistice? Pro známou společnost hledáme vhodného uchazeče na pracovní pozici Skladník/Logistik do oddělení expedice. Zkušenosti ve skladu výhodou, nikoliv však podmínkou. Práce je vhodná spíše pro muže, a to z důvodu manipulace s břemeny. Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, řadu bonusů a prémií. Pracovní doba od pondělí do pátku, kdy se střídají směny ranní a odpolední po týdnech. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- práce s obchodním zbožím
- příprava balíků na distribuci
- manipulace s břemeny
- práce na počítači

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzdu až 26.000 Kč/měsíc (po zaučení)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • 3 dny indispozičního volna (tzv. sick days)
  • zajímavou práci ve stabilní firmě
  • práci v přátelském koleklivu
  • pravidelný výplatní termín

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • praxe ve skladu (výhodou)
  • fyzickou zdatnost, týmového ducha
  • ochotu pracovat přesčas, flexibilitu

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI