Produktový manažer/ka – elektronika

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete být součástí dynamické společnosti působící v oblasti prodeje elektrospotřebičů a spotřební elektroniky? Hledáme do týmu parťáka na pozici Produktový manažer/ka. Pokud máte zkušenost z obdobné pozice, tak se nám neváhejte ozvat!

Náplň práce:
- komunikace s dodavateli
- podpora prodeje produktů
- kalkulace a sledování aktivit konkurence
- analýza trhu

Pracoviště je bez problémů dostupné cca 15 minut autobusem z metra Háje.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • jistotu stabilního zaměstnání
  • zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe
  • závodní stravování
  • slevy na firemní zboží
  • multisport kartu
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • zkušenost na obdobné pracovní pozici
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • pokročila znalost práce na PC (Word, Excel)
  • analytické a komunikační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI