Projektový manažer Senior – stavebnictví

Lokalita
Zlín
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete být součástí stavebních projektů pro zavedenou a úspěšnou českou společnost? Hledáme zkušeného kolegu se zaměřením na pozemní stavitelství na pozici Projektový manažer Senior. Pokud Vás baví stavebnictví, máte zkušenosti na pozici projektového manažera nebo hlavního stavbyvedoucího, jste to právě vy koho hledáme.

Náplň práce:
- zodpovědnost za komunikaci s interními zadavateli
- komunikace s architekty a projektanty pro optimalizaci projektů
- vedení výběrových řízení
- řízení projektů po stránce od převzetí až po úspěšné předání
-vedení realizačního týmu – dodavatelských firem
-zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce a kvality
-pravidelný reporting

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 130 Kč
  • zaměstnanecké slevy na firemní produkty
  • a další zajímavé benefity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • VŠ nebo SŠ stavební se specializací na pozemní stavitelství
  • praxi min. 3 roky v pozici projektového manažera nebo hlavního stavbyvedoucího
  • flexibilitu, loajálnost, komunikační a organizační dovednosti.
  • ŘP sk. B.
  • ochotu cestovat

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI