Průvodce/kyně v areálu pivovaru, 350 Kč/exkurze

Lokalita
Brno
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
350 - 350 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro našeho významného klienta, evropskou jedničku mezi výrobci piva, hledáme brigádníky na pozici průvodce/průvodkyně po brněnském pivovaru.

Nutná je komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka. Upřednostňujeme dlouhodobou a pravidelnou spolupráci. Tato brigáda je vhodná pro studenty, důchodce, OSVČ nebo i maminky na rodičovské dovolené.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na uvedeném telefonním čísle.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení 350 Kč za odvedenou exkurzi (délka cca 1,5 hod.)
  • dlouhodobou a flexibilní spolupráci
  • možnost volby směn
  • nástup možný ihned
  • možnost využití jazykových dovedností

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • potravinářský průkaz

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI