Různé výrobní pozice, 2 směny, až 40 000 Kč/m

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
35000 - 40000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte zájem o práci v moderní čisté výrobě bez nočních směn a spoustou zajímavých benefitů jako je příspěvek na dopravu, 13 plat a další? Pak se nám neváhejte ozvat - hledáme šikovné pracovníky na různé pozice (obsluha lisů, nástrojář, seřizovač) Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti (Nejedná se o agenturní zaměstnání) Praxe není nutná – zaškolíme si Vás. Práce je vhodná pro každého.

Pracovní náplň (dle pozice):
-Obsluha lisu
-oprava a údržba forem
-seřízení vstřikolisů
-kontrola kvality

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Zajímavou mzdu až: 40 000,-Kč dle pozice a praxe
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu,
  • Poukazy na zdraví 400 Kč měsíčně
  • Zvýhodněné závodní stravování, možnost výběru až z pěti jídel
  • Docházkový bonus až 10 000,-
  • Prostředí hezké čisté a moderní výroby
  • Kompletní zaškolení
  • Pracovní oděvy a servis praní

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Ochota pracovat ve směnném provozu (2 směny)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI