Různé výrobní pozice, i bez praxe, i 1 směna, bonusy

Lokalita
Ostrov
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte stabilní zaměstnání v moderní společnosti bez nočních směn s možností nadstandardně ohodnocených přesčasů a zajímavými benefity? Pak nás neváhejte kontaktovat — hledáme šikovné pracovníky na výrobní pozice. Práce je možná i na jednu směnu dle praxe. Pozice je vhodná pro muže i ženy a předchozí zkušenosti nejsou nutné, rádi Vás vše naučíme! Nástup je možný ihned a je PŘÍMO DO KMENOVÉHO STAVU společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnání.

Náplň práce:
- montážní práce na úseku konektorů nebo kabelových svazků
nebo
- navážení materiálu do výroby

Místo výkonu práce: Ostrov nad Ohří (okres Karlovy Vary)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • motivující mzdu až 30.000 Kč
  • možnost výběru pozice a směnnosti dle Vašich požadavků (možnost jedné, dvou i tří směn)
  • nadstandardní příplatky
  • dovolenou navíc
  • možnost stravování v závodní jídelně
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • dobrý zrak

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI