Samostatná účetní až 30 000 Kč, super benefity

Lokalita
Opava
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete pracovat pro mezinárodní výrobní společnost, která je světovým lídrem ve svém oboru? Přidejte se do týmu odborníků a specialistů, kam hledáme kolegu/kolegyni na pozici účetní. Nabízíme Vám mzdu až 30 000 Kč, HPP nebo možnost zkráceného úvazku a mnoho dalších benefitů.

Náplň práce:
• evidence zaúčtování a závazků
• párování faktur, dobropisů s příjemkami, vrácenek
• reklamace formálních závad u dodavatelů
• kontrola přidělených účtů a archivace účetních dokladů

Místo výkonu práce: Opava

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • • mzdu dle praxe až 30 000 Kč
    • roční bonusy
    • nadstandardní příplatky
    • systém benefitů Cafeteria
    • 5 týdnů dovolené
    • 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
    • příspěvky na závodní stravování
    • odměny za pracovní a životní jubilea, narození dítěte, zaškolování, apod.
    • nadstandardní lékařskou péči a hrazené očkování
    • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • • SŠ, VŠ vzdělání
    • znalost účetnictví a orientace v problematice DPH a daně z příjmů
    • komunikativní znalost anglického jazyka

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI