Samostatná účetní – flexibilní prac. doba

Lokalita
Prostějov
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme do týmu zkušeného kolegu/kolegyni na pozici účetní. Hledáme člověka s velmi dobrou znalostí legislativy podvojného účetnictví a zkušeností s prací v ERP systémech.

Hlavní náplň:
- Vedení účetnictví a příprava účetní závěrky
- Zpracování závěrkové operace
- Zodpovědnost za účtování svěřených oblastí
- Fakturace klientům, kontrola a účtování faktur do dodavatel
- Platby a příjmy, bankovní pohyby
- Vedení pokladny, cestovní náhrady
- Zodpovědnost za vedení účetnictví dceřiných společností
- Orientace v oblasti daní a zpracování daňové evidence a daňového přiznání

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Roční bonus na základě finančních výsledků firmy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 2 dni dovolené navíc

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Praxi na podobné pozici min. 3-5 let
  • Dobrá znalost legislativy podvojného účetnictví
  • Zkušenosti s prací s ERP systémy
  • Komunikativní znalost AJ
  • Týmovost,spolehlivost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI