Senior Marketing Manager – zajímavá mzda a benefity

Lokalita
Zlín
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Jste silná a zároveň dynamická osobnost s mnoha nápady a chutí je realizovat? Máte zkušenosti v brand marketingu a s vedením týmu? Máte rád/a výzvy? Hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Senior Marketing Manager pro budování značek spotřební elektroniky.

Náplň práce:
- marketingové budování značek spotřební elektroniky
- příprava nadlinkových a podlinkových marketingových aktivit
- spolupráce na vytváření instore aktivit a na přípravě POS materiálů, eventů
- spolupráce na on-line marketingových aktivitách
- spolupráce s agenturami

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé finanční ohodnocení v závislosti od zkušeností
  • práci v perspektivní a dynamicky se rozvíjející firmě
  • 20 dnů dovolené a 5 dnů sick days
  • slevy na firemní produkty
  • příspěvek na stravování
  • týmovou práci v mladém kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • další zajímavé zaměstnanecké benefity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi min. 5 let v marketingové oblasti
  • zkušenosti s vedením týmu
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • organizační schopnosti, samostatnost, týmovost
  • přirozená autorita
  • ochota a zájem učit se nové věci

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI