Senior účetní/Zástupce Hlavní účetní

Lokalita
Ústí nad Labem
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro přední mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti obalových technologií hledáme zkušeného kolegu/kolegyni, která se velmi dobře orientuje v účetnictví a daňových zákonech. Hledámě člověka, ktorý se bude aktivně podílet na koordinaci činností v účtárně a ve spolupráci s hlavní účetní zajišťovat kompletní účetní agendu.
Náplň práce:
- odpovědnost za vedení účetnictví dle českých účetních standardů, daňové legislativy a IFRS
- kontrola zpracování účetních dokladů, správnosti faktur
- podílení se na zpracování daňového přiznání k dani z příjmu
- komunikace s auditory, daňovými poradci
- vedení daňové evidence/účetnictví
- úzká spolupráce s controllingem

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Zázemí stabilní a nadnárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Odměna za splnění Ebita (2xročně)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexi pass (2000Kč ročně)
  • Příspěvek na dopravu 500Kč měsíčně
  • Možnost částečného home office
  • Kafeterie na pracoviši a další zajímavé benefity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
  • praxe na podobné pozici min. 5 let
  • dobrá orientace v účetní a daňové legislativě
  • výborné komunikační dovednosti
  • smysl pro týmovou práci
  • schopnost samostatného rozhodování, schopnost řešit problém

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI