Skladník/ce s VZV – až 32.000 Kč/měsíc, volné víkendy

Lokalita
Neratovice
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
27000 - 32000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Do potravinářského provozu hledáme šikovného skladníka/skladnici s alespoň minimální zkušeností s obsluhou VZV na hlavní pracovní poměr. Budete pracovat jen 7,5 hodiny denně a mít volné víkendy na Vaše oblíbené aktivity!

Pracovní náplň:
- příjem a výdej zboží (mražené potraviny, suroviny)
- kontrola a manipulace se zbožím - ruční paletové i vysokozdvižné vozíky
- příprava zboží k expedici

Místo výkonu práce: Panenské Břežany

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • motivující mzdu: fix 27.000 až 30.000 Kč/měsíc a příplatky cca 2.000 Kč
  • zázemí silné potravinářské společnosti
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • benefitní konto 5.500 Kč ročně

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • ochotu pracovat v 3 směnném provozu
  • alespoň minimální zkušenost s řízením VZV či retraku (průkaz není nutný)
  • fyzickou zdatnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI