Skvělá brigáda ve výrobě, mzda až 174 Kč/h

Lokalita
Prostějov
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
140 - 174 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete si přivydělat a hledáte jednoduchou, stabilní a dlouhodobou brigádu? Láká Vás práce ve výrobě? Pro našeho významného klienta, zabývající se výrobou automobilových komponentů hledáme brigádníky na jednoduchou práci ve výrobě na ranní (6-14), odpolední (14-22) a noční směny (22-6). Nabízíme zajímavé platové ohodnocení + bonusy za pravidelnou docházku. Praxe není nutná, vše Vás rádi naučíme. Nástup možný ihned!

Náplň práce:
- pomocné práce ve výrobě
- obsluha strojů a zařízení
- kontrola kvality výrobků

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení až 174 Kč/h.: 140 Kč/h + až 20 Kč/h odměna + příplatek za noční směnu 10%
  • docházkový bonus za častou docházku
  • práci na ranní, odpolední i noční směně
  • zajímavé pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • příjemné zázemí společnosti
  • práci na dohodu o pracovní činnosti
  • pravidelný výplatní termín s možností záloh

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • pracovitost, spolehlivost, pečlivost
  • věk nad 18 let

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI