Skvělá předvánoční brigáda, mzda až 155 Kč/h

Lokalita
Uherský Brod
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
140 - 155 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chtěli byste brigádu, kde si vyděláte a navíc si můžete volit směny dle Vašich časových možností? Pak je tato nabídka určena pro Vás. Nyní hledáme brigádníky a brigádnice na doplňování zboží, obluhu lahůdkových pultů či zákazníků na pokladně na ranní a odpolední směny. Konkrétní směny si vybíráte na základě Vašich časových možností. Předchozí zkušenosti nejsou potřeba, zaškolení zajistíme. Nástup možný ihned.

Brigáda je vhodná pro všechny věkové kategorie a i pro studenty, maminky na mateřské dovolené, jako přivýdělek ke stálému zaměstnání či osoby evidované na ÚP.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzdu až 155 Kč/hod.
  • brigádu s volbou směn dle Vašich časových možností
  • práci v příjemném pracovním prostředí
  • možnost výplaty každý týden

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • dobrý zdravotní stav
  • platný potravinářský průkaz

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI