Skvělá příležitost v HR – zajímavé benefity

Lokalita
Zlín
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro zavedenou a úspěšnou českou společnost hledáme do týmu komunikativního a organizačně zdatného kolegu/kolegyni pro vedení personální agendy svěřené oblasti. Zároveň budete pravou rukou manažerů při řešení personální otázek jejich týmů.

Náplň práce:
- vedení personální agendy (nástupy a výstupy, evidence v personálním programu...)
- zastřešení pracovně-právní agendy (lékařská péče, beefity...)
- podpora manažeřů při řešení personálních otázek

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavou a různorodou práci
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • řadu dalších zaměstnaneckých benefitů (5 dnů volna navíc, příspěvek na lékařskou péči a další)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • praxi min. 1 rok
  • organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI