Stabilní, fajn práce v čistém prostředí, 13. plat

Lokalita
Pardubice
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
24000 - 27000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte zájem pracovat v čistém, klimatizovaném prostředí pro firmu, která je předním světovým výrobcem ve svém oboru? Dejte nám o sobě vědět, hledáme šikovné pracovníky/ce do výroby na obsluhu lisů. Samozřejmostí je příspěvek na dopravu, 13. plat a mnoho dalších benefitů. Nástup je možný dle dohody.

Náplň práce:
- obsluha lisů
- opracování a balení výrobků
- provádění záznamů o výrobě

Místo výkonu práce: Opatovice nad Labem/Čeperka

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavou mzdu až 27.000 Kč/měsíc
  • 13. plat
  • příspěvek na dopravu
  • nadstandardní příplatky za práci na odpolední či noční směně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování, výběr z 6ti jídel
  • jídelní a nápojové automaty
  • volné víkendy
  • práci v moderním, čistém a klimatizovaném prostředí mezinárodní společnosti
  • firemní akce

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • spolehlivost, samostatnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (8 h směny)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI