Stabilní práce v Brně – Kontrola kvality

Lokalita
Brno
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Jste manuálně zručný/á, pečlivý/á, nebojíte se práce a jste ochotný/á dělat na směny? Ozvěte se nám! Aktuálně hledáme pracovníky, kteří mají zájem o stabilní zaměstnání v oblasti automobilového průmyslu v oddělení kontroly kvality. Práce ve třísměnném provozu ve všední dny na ranní (6:00-14:00), odpolední (14:00-22:00) a noční (22:00 – 6:00) směny. Nástup možný ihned.
Náplní práce je vizuální kontrola kovových obrobků. Není třeba žádná předchozí praxe, vše Vás rádi naučíme.
Místo výkonu práce: Brno

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajištění ochranných pracovních pomůcek
  • volné víkendy
  • přátelský pracovní kolektiv
  • mzda 140 Kč/hod + příplatky dle zákoníku práce (víkend 10%, noc 10%, svátek 100%)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • dobrý zdravotní stav a zrak (brýle nejsou překážkou)
  • manuální zručnost a pečlivost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI