Super brigáda třídění zásilek – až 169 Kč/h Ostrava

Lokalita
Ostrava
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
130 - 169 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Vydělej si peníze JEDNODUŠE a HNED! Garantujeme Ti JISTÝ a STABILNÍ PŘIVÝDĚLEK!

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti logistiky - vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprava balíků, hledáme šikovné a manuálně zručné brigádníky na nakládku, vykládku a třídění zásilek v Ostravě - Svinově.

VLASTNÍ VOLBA SMĚN - není nutné chodit každý den, je možné si vybrat jen určité dny, kdy chcete/můžete pracovat - brigáda je vhodná např. pro studenty, rodiče na rodičovské dovolené, kandidáty z řad uchazečů ÚP.

Směny :
odpolední: po-pá 14:00-22:00
noční po-so 00,00 - cca 10,00 h (1. směna začíná z neděle na pondělí)

Práce je svou povahou vhodná muže.

V případě zájmu nás můžeš kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle. Domluva je rychlá, na směnu můžeš jít klidně už zítra a peníze mít na účtu za pár dní!

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED, NEBO DLE DOMLUVY.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • hodinová mzda 130 Kč/hod + noční příplatek 10 % od 22,00-6,00 h
  • sezonní bonus až 20 % od 1.10.-31.12.2021 dle výkonu a docházky (odpracováno min. 50 h za měsíc)
  • možnost volby směn pondělí - pátek (min. 3-4 směny za týden)
  • možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce
  • práci na dohodu o pracovní činnosti
  • možnost výplaty mzdy 1x týdně (dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Ostrava-Svinov

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • věk nad 18 let
  • čistý výpis z rejstříku trestů (nutno doložit)
  • fyzickou zdatnost, pracovní tempo

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI