Super práce ve výrobě – volné víkendy, výhodná strava

Lokalita
Pardubice
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete pracovat v moderní, mezinárodní výrobní společnosti s pravidelným příspěvkem na stravování? Nevadí vám pracovat ve 2směnném provozu a zároveň hledáte práci s volnými víkendy? Přidejte se do přátelského kolektivu firmy, kde není třeba žádná praxe, vše vás ochotně naučíme! Pracujeme pouze v ranních a odpoledních hodinách a dřívější odchody si u nás můžeš napracovat jindy. Do našeho týmu vás přijmeme ihned, případně dle domluvy.

Náplň práce:
- manipulace s výrobky na výrobní lince
- vizuální kontrola kvality elektronických výrobků

Místo výkonu práce: Pardubice - Černé za Bory.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • docházku na 8hodinové směny
  • jistou měsíční prémie až 3000 Kč za docházku
  • příspěvek na stravování za každou odpracovanou směnu
  • zajištění dovozu obědů na pracoviště
  • 25 dní dovolené
  • mzda častěji než 1 měsíčně
  • vhodné pro absolventy a osoby bez praxe

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • plnoletost
  • trestní bezúhonnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI