Teamleader/vedoucí směny-zajímavá mzda a benefity

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete zajímavou a různorodou práci, ve které budete moct profesně růst, a zároveň si užívat celé řady benefitů? Máte zkušenost s vedením lidí a dobré organizační a komunikační schopnosti? Hledáme zkušeného a energického kolegu/kolegyni, kterému/které bude vyhovovat dynamické prostředí, plné výzev a příležitostí na pozici Senior Teamleader a Vedoucí směny.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za svěřený úsek výroby
- Zvyšování produktivity výroby a snižování nákladovosti
- Vedení a motivace týmu
- Plnění plánovaných výrob v požadovaném čase
- Zajištění kvality výrobků dle specifikace

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Finanční bonusy
  • Stravenkový paušál (66 Kč na směnu)
  • Multisport karta
  • Zdarma firemní svoz z Opatova, Říčan a Benešova
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební telefon

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Zkušenosti s vedením týmu a normovanou prací
  • Vynikající komunikační a organizační dovednosti
  • Znalost Wordu a Excelu
  • Angličtina na komunikativní úrovni výhodou (na pozici Senior Teamleader)
  • Ochota pracovat na 3 směny (u pozice vedoucí směny)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI