TOP brigáda – příjem objednávek e-shopu,120 Kč/hod

Lokalita
Pardubice
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
120 - 120 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáš stabilní příjem a dlouhodobou brigádu? Chceš si volit směny z pohodlí domova? Pokud ano, hledáme právě tebe!

Nabízíme nenáročnou brigádu na zákaznickém oddělení e-shopu sídlícího v Černé za Bory. Náplní práce je příjem telefonických objednávek od zákazníků. Pracovat budeš v příjemném prostředí call centra, ale NEJEDNÁ SE O AKTIVNÍ PRODEJ! Nejsou potřeba zkušenosti, vše tě rádi naučíme!

K dispozici jsou ranní (8:00 - 16:30) nebo odpolední (15:00 - 20:00) směny, čas směny je možné po vzájemné domluvě upravit.

Pozice je vhodná pro studenty, aktivní důchodce, uchazeče v evidenci na ÚP, rodiče na rodičovské dovolené či jako přivýdělek ke stávajícímu zaměstnání.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • práci v příjemném kolektivu
  • mzdu 120 Kč/hod
  • dobrou dostupnost na pracoviště
  • možnost volby směn dle tvých časových možností
  • výplata výdělku každý den
  • dohodu o pracovní činnosti
  • pravidelný výplatní termín

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • příjemný mluvený projev
  • komunikativnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI