TOP brigáda ve skladu – docházka dle domluvy

Lokalita
Pardubice
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
100 - 110 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte jednoduchou brigádu se skvělou dopravní dostupností? Chcete si docházku plánovat podle vlastních potřeb? V tom případě se nám určitě ozvěte, hledáme výpomoc do skladu pro zásilkový obchod s oblečením a domácími potřebami!
Dochází se od pondělí do pátku na ranní (6:00 - 14:15) a odpolední směnu (13:45 - 22:00), čas směny lze případně upravit. Směny se po týdnu střídají. Upřednostňujeme uchazeče, kteří mohou docházet pravidelně, min. 2x - 3x týdně, a dlouhodobě. Brigáda je svou povahou vhodná spíše pro ženy.

Náplň práce:
- kompletace objednávek
- zaskladňování zboží
- práce se skenerem a notebookem

Místo výkonu práce: Pardubice - Černá za Bory

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzdu až 110 Kč/hod
  • možnost domluvy konkrétních dnů docházky
  • možnost parkování přímo v areálu společnosti
  • skvělou dostupnost MHD
  • pravidelnou a dlouhodobou brigádu
  • brigádu na dohodu o pracovní činnosti
  • příjemné pracovní prostředí

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • pravidelnou docházku
  • znalost základní práce s PC

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI