Vedoucí kvality s NJ – zajímavá mzda a benefity

Lokalita
Uherské Hradiště
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme zkušenou, vůdčí osobnost, která bude zodpovědná za komplexní řízení oddělení kvality a vedení týmu lidí.

Náplň práce:
- Komplexní řízení oddělení kvality ve výrobním závodě
- Vedení, motivace a rozvoj pracovníků na oddělení kvality (20 lidí)
- Odpovědnost za dodržování aktuálních požadavků na kvalitu
- Odpovědnost za management reklamací
- Komunikace se zákazníky, odpovědnost za zákaznické a interní audity
- Spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou i vedením společnosti

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Služební automobil po zkušební době
  • 25 dní dovolené
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Min. 5 let praxe na obdobné pozici v oblasti řízení kvality
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí, základy pracovního práva
  • NJ na pokročilé úrovni (denní komunikace se zákazníky, dodavateli, audity)
  • Dobrá znalost norem kvality ISO 9001
  • Manažerské schopnosti, adaptabilita, rychlá orientace v problému, proaktivita, týmový duch

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI