Vedoucí oddělení kvality s AJ

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro úspěšnou a dynamickou společnost specializující se na výrobu nejmodernějších zdravotnických zařízení hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí oddělení kvality. Pokud máte praxi na podobné pozici, zkušenosti s vedením týmu a velmi dobrou znalost anglického jazyka, jste to právě vy koho hledáme.

Náplň práce:
- Vedení oddělení kvality
- Koordinace, optimalizace a implementace procesů v souladu s platnými normami
- Vedení a motivace týmu
- Používání nástrojů kvality
- Správa systému řízení kvality
- Aktivní účast na externích i interních auditech

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zazemí stabilní společnosti s mezinárodním přesahem
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění, kafeterie
  • Další zaměstnanecké benefity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • VŠ/ SŠ technického zaměření výhodou
  • Praxi v oblasti kvality a zkušenosti s vedením týmu
  • Znalost norem a nástrojů kvality
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, min. úroveň B2
  • Komunikaci a týmovou spolupráci na profesionální úrovni
  • Organizační schopnosti, proaktivitu, pozitivní přístup a týmového ducha

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI