Vedoucí reklamačního oddělení

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte zkušenosti z logistiky a s nastavováním a vylepšováním logistických procesů? Máte dobré organizační schopnosti a analytické myšlení? Máte zkušenosti s vedením lidí? Pokud ano, jste to právě vy koho hledáme!

Náplň práce
- Vedení oddělení reklamací
- Zvyšování produktivity a zavádění nových trendů do pracovních procesů
- Analýza stávajících procesů a návrh na jejich zjednodušení
- Vedení a motivace týmu
- Určování priorit a organizace práce lidí

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • 20 dní dovolené, 5 dní sick day
  • Příspěvek na stravování a další atraktivní benefity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Min. SŠ
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Zkušenosti z logistického nebo výrobního prostředí
  • Velmi dobré organizační a analytické schopnosti, schopnost multitaskingu
  • Odolnost vůči stresu
  • Orientace na výsledek, rozhodnost
  • Přirozená autorita
  • Zkušenosti s ERP systémy

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI