Všeobecná účetní – flexibilní prac. doba

Lokalita
Zlín
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro zavedenou a úspěšnou českou společnost hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Samostatná účetní.

Hlavní náplň:
- zpracování účetní a daňové evidence majetku
- účtování přijatých faktur
- vystavování a účtování faktur vydaných
- zpracování banky (přijaté a odchozí platby) a pokladny
- zpracování DPH+KH, majetkové daně
- skladové hospodářství (evidence zásob způsobem A)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 20 dní dovolené + 5 dní sick day
  • flexibilní pracovní doba (9:00-15:00 fix)
  • stravenky v hodnotě 130 Kč
  • zaměstnanecké slevy na firemní produkty
  • a další zajímavé benefity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 2 roky praxe
  • dobrou orientaci v účetní a daňové problematice
  • znalost podvojného účetnictví a účetních standardů
  • orientace v agendě majetku výhodou
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • zkušenosti s vedení menšího týmu výhodou

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI