Vybalování a výdej vánočních stromků, až 186 Kč/h

Lokalita
Brno
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
124 - 186 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Na předvánoční pohodovou brigádu vybalování a výdej vánočních stromků hledáme šikovné a fyzicky zdatné brigádníky. Brigáda bude probíhat od 23.11. do 16.12. Konkrétní informace jsou uvedeny níže:

Ranní vybalování stromků:
- náplň práce: vykládka stromků z palet, vybalování a skládání do ohrady
- pracovní doba: od 5:00 do 9:00

Výdej vánočních stromků:
- náplň práce: pomoc zákazníkům s výběrem a s nošením stromků po ohradě, chystání a příprava baliček (navlékání sítí na baličky), ořezávání stromků v ořezávačce na stromky, udržování pořádku v ohradě se stromky
- nejedná se o práci s penězi
- pracovní doba: výběr z různých směn v době od 8:45 do 22:00 (směny jsou různě dlouhé: 8:45-13:00, 8:45-18:00, 9:00-18:00, 9:00-19:00, 12:00-21:00, 13:00-22:00)

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím, zašlete reakci přes odpovědní formulář.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení až 186 Kč/h (124 Kč/hod + nadstandardní příplatky za práci o víkendu a v nočních hodinách od 20:00)
  • vlastní volbu směn
  • možnost výplaty mzdy až 2x týdně
  • možnost dlouhodobé spolupráce na dalších brigádách
  • dobrá dostupnost na místo výkonu práce
  • spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
  • poskytnutí ochranných pracovních pomůcek

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • věk nad 18 let
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI