Warehouse Manager

Lokalita
Rudná
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro mezinárodní společnost poskytující komplexní logistické služby hledáme zkušeného a organizačně zdatného kolegu na pozici Warehouse Manager, který bude mít odpovědnost za vedení celého skladu a řídit tým.

Hlavní náplň:
- Odpovědnost za vedení skladu
- Vedení a motivace týmu
- Zodpovědnost za operativu skladu a provozní audity
- Dodržování HACCP
-Komunikace se zákazníky

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zajímavá práce s velkou autonomií a odpovědností
  • Perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • 25 dní dovolené a další zaměstnanecké benefity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Minimálně 3 roky zkušeností na podobné pozici v logistické nebo výrobní společnosti
  • Znalosti warehouse management systému, denní skladové operativy
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Anglický jazyk slovem i písmem
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Odolnost vůči stresu

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI