Zajímavá práce — tiskové formy, bez praxe, ubytování

Lokalita
Kralupy nad Vltavou
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte stabilní práci bez nočních směn a s volnými víkendy? Pak máme nabídku přímo pro Vás v menší české rodinné firmě s pohodovým kolektivem. Pokud bydlíte mimo Prahu, využít ubytování ve firemním penzionu zcela zdarma. Jedná se o velmi zajímavou a pestrou práci s využitím moderních zařízení, na kterou ale není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! Pozice je proto vhodná i pro absolventy. Svou povahou je práce vhodnější spíše pro muže. Nástup je možný ihned, a to přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti.

Vaší náplní práce bude:
- příprava forem pro tisk

Místo výkonu: Statenice - Černý Vůl

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Velmi dobré mzdové ohodnocení + bonusy
  • Ubytování pro mimopražské pracovníky zdarma (PO-PÁ)
  • Stravenkový paušál
  • Penzijní připojištění
  • Práce v dobře dostupné lokalitě
  • Firemní parkování
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Zaučení šikovným kolegou

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat v dvousměnném provozu

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI