Zajímavá práce v auditu s Aj – i bez praxe

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Jsi čerstvým absolventem VŠ ekonomického směru a chceš získat praxi? Láká Tě účetnictví a audit? Domluvíš se bez problémů anglicky? Staň se junior auditorem!
Nemusíš mít žádnou praxi, vše Tě rádi naučíme. Podmínkou je pouze znalost anglického jazyka a chuť učit se novým věcem. Nabízíme Ti skvělou příležitost nastartovat svojí kariéru ve světě auditu po boku zkušených kolegů, kteří Ti rádi předají své dovednosti a znalosti.

A co bude náplní Tvojí práce?
- spolupráce na různých auditních zakázkách
- stínování zkušených kolegů
- osvojení si auditorské praxe
- související administrativa

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • získání praxe ve stabilním odvětví
  • možnost nahlédnout do komplexních interních procesů firem z různých odvětví
  • komplexní školící program
  • přátelskou atmosféru
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • Multisport kartu
  • sportovní a firemní akce
  • příležitost vycestovat na zahraniční stáž

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • znalost Aj na úrovni B2
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat
  • student/absolvent VŠ ekonomického směru
  • samostatnost, zodpovědnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI