Zajímavá práce ve skladu – BEZ VZV – až 36 000Kč/m.

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte práci bez nočních směn, která Vás bude nejen bavit, ale ve které si i slušně vyděláte, až 36.000 Kč/m? V tom případě bude tato pracovní nabídka přímo pro Vás! Po našeho klienta působícího v automobilovém průmyslu, hledáme šikovné pracovníky do skladu v Jirnech (bezproblémová doprava z metra Černý most). Práce probíhá ve dvousměnném provozu, praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:
- vybalování, balení zboží
- práce se scanerem

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • základní mzdové ohodnocení 28 500 Kč + bonusovou složku až 7 500 Kč
  • stravenky ve výši 130 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu za mimořádné směny
  • práci v rodinném kolektivu v nové, moderní hale
  • pravidelný výplatní termín
  • možnost záloh

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • věk min. 18 let
  • čistý trestní rejstřík
  • fyzickou zdatnost
  • ochotu práce na dvě směny

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI