Zajímavá práce ve skladu (VZV) – až 40 000 Kč/m

Lokalita
Kladno
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte práci, která vás bude nejen bavit, ale ve které si i slušně vyděláte? V tom případě bude tato pracovní nabídka přímo pro vás! Jedná se o mezinárodní společnost, zaměřenou na komplexní poskytování logistických služeb v oboru rychlého občerstvení. Pokud nemáte platné osvědčení na VZV. nevadí - důležitá je pro nás zkušenost s řízením VZV.

Náplň práce

- práce ve skladu s vysokozdvižným vozíkem.
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé finanční ohodnocení (fix + příplatky ) až 40 000 Kč
  • kvartální odměny
  • 25 dní dovolené
  • stravné 100 Kč denně
  • cafeterie měsíčně 500 Kč
  • odměny za pracovní výročí
  • firemní akce

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • zkušenost s vysokozdvižným vozíkem
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
  • odolnost vůči chladu (práce ve 3 teplotních zónách – suchý, chlazený a mražený)
  • zdravotní způsobilost k manuální práci

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI