Zajímavá práce ve výrobě – 2 či 3 směny, volný víkend

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
30000 - 40000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Bavilo by vás pracovat v čistém a moderním prostředí bez nočních směn a získat zajímavé benefity? Firemní svozy zdarma z Opatova, Říčan a Benešova.
Hledáme šikovné kolegy a kolegyně na různorodé pozice ve výrobě. Žádná praxe není třeba, vše vás rádi naučíme. Nabízíme férové jednání a jistotu v této nejisté době.

Náplň práce dle pozice:
- obsluha strojů
- kontrola kvality vstupních surovin ...

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Nadstandardní platové ohodnocení až 40 000Kč dle pozice
  • Bonusy za odpolední směnu
  • Firemní svoz
  • Stravenkový paušál 66 Kč/směna
  • Volné víkendy
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Chuť do práce
  • Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
  • Ochotu praoovat ve dvousměnném či třísměnném provozu dle typu pozice

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI