Zajímavá práce ve výrobě, jen ranní směna

Lokalita
Liberec
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Do výrobního podniku hledáme spolehlivé a pracovité pracovníky na pomocné montážní práce. Není potřeba technické vzdělání či praxe v oboru, rádi Vás zaučíme. Svou povahou je práce vhodná pro muže. Pouze na ranní směnu 6:30 - 15:00 pondělí až pátek. V případě oboustranné spokojenosti možnost přechodu na hlavní pracovní poměr.

Lokalita Liberec - Rochlice, dobrá dostupnost MHD.

Nástup možný ihned nebo po domluvě.

V případě Vašeho zájmu o nabídku nám zašlete Váš životopis.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • práce na ranní směnu
  • čisté prostředí
  • růst mzdy při dlouhodobé spolupráci
  • smlouva dohoda o pracovní činnosti
  • možnost záloh

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • fyzická zdatnost, manuální zručnost
  • samostatnost, spolehlivost
  • ochota pracovat v týmu a učit se novým věcem
  • čistý trestní rejstřík

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI