Zajímavá práce ve výrobě-lakýrník-super benefity

Lokalita
Stříbro
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
30000 - 35000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáš stabilní práci a jsi fyzicky zdatný? Nevadí Ti práce na směny?
Do naší společnosti hledáme posilu na pozici operátor lakovny/lakýrník. Práce je fyzicky náročná, ale dostaneš za ní zajímavou mzdu a celou řadu benefitů. Například: 5 týdnů dovolené, obědy a kávu zdarma, příspěvek na dopravu a mnoho dalšího.

A co bude Tvojí náplní práce?
- obsluha, čištění a údržba lakovacího zařízení
- kontrola dílů před lakováním a broušením
- zakládání práškové barvy do stříkacího zařízení
- zakládání nalakovaných dílů do vypalovací pece

Místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • dlouhodobou práci ve stabilní společnosti
  • příspěvek na dopravu až 2.600 Kč/měsíc
  • obědy a kávu zdarma
  • měsíční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na praní pracovního oblečení

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • fyzickou zdatnost
  • velmi dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat na směny
  • vlastní doprava nutná (příspěvek na dopravu)
  • zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI