Zajímavá práce ve výrobě – volné víkendy

Lokalita
Bystřice nad Pernštejnem
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chtěli byste pracovat ve firmě, kde si vás budou vážit, a kde jsou zaměstnanci vždy na prvním místě? Malá rodinná firma přijme kolegu/kolegyni na pozici operátor výroby. Jedná se o jednoduchou a nenáročnou práci v čistém a moderním prostředí.
Operátor má na starosti drobné manuální dokončovací práce a obsluhu strojů. Nejedná se o práci v automotive.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stabilní práce v rodinné firmě
  • odměny za směnnost
  • stravenkový paušál 55 Kč/den po zkušební době
  • životní pojištění, možnost příspěvku na penzijní připojištění
  • práce jen na ranní a odpolední směnu
  • malý přátelský kolektiv a příjemnou atmosféru na pracovišti
  • kávu zdarma

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • manuální zručnost
  • samostatnost, spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI